call for


call for

Dëgjoni shqiptimin

(folje)
✦ kërkoj
✦ ndalem dhe marr
✦ kam nevojë për
✦ thërres


Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary → "call for":
call for → te wiktionary
call for → te wikipedia
call for → te G translate


Cito
Lidhje - URL/LINK: https://anglisht.shqipopedia.org/call-for
Përkthim anglisht shqip – English Albanian Translation
"call for," in Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary
________________________________
Shqipopedia (c) - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *