cigar


cigar

Dëgjoni shqiptimin

Shkrimi fonetik
{sı’gɑ:r}

(emër)
✦ purë
✦ puro

└[shprehje]┘
✦ Do you carry cigars? = A keni cigare puro?
✦ Do you have a good, big cigar? = A ka një cigare puro të mirë dhe të madhe?
✦ I would like some cigars. = Dua disa cigare puro.


Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary → "cigar":
cigar → te wiktionary
cigar → te wikipedia
cigar → te G translate


Cito
Lidhje - URL/LINK: http://anglisht.shqipopedia.org/cigar
Përkthim anglisht shqip – English Albanian Translation
"cigar," in Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary
________________________________
Shqipopedia (c) - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *