club


club

Dëgjoni shqiptimin

Shkrimi fonetik
{klʌb}

(emër)
✦ dajak
✦ kopaçe
✦ shkop golfi
✦ spathi
✦ klub

(folje)
✦ bëhem ortak
✦ qëlloj me shkop
✦ bashkohem me të tjerë

└[shprehje]┘
✦ Where can I rent clubs and a cart? = Ku mund të marr me qira shkopinj golfi dhe një karrocë?
✦ Where is the nearest yacht club? = Ku ndodhet klubi më i afërt i jahteve?


Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary → "club":
club → te wiktionary
club → te wikipedia
club → te G translate


Cito
Lidhje - URL/LINK: http://anglisht.shqipopedia.org/club
Përkthim anglisht shqip – English Albanian Translation
"club," in Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary
________________________________
Shqipopedia (c) - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *