country


country

Dëgjoni shqiptimin

Shkrimi fonetik
{‘kʌntrı}

(mbiemër)
✦ fshatar
✦ fshatit

(emër)
✦ atdhe
✦ vend
✦ fshat
✦ vis
✦ krahinë
✦ fushë
✦ muzikë kantri
✦ tokë
✦ dhe
✦ truall

└[shprehje]┘
✦ What country? = Nga cili shtet?


Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary → "country":
country → te wiktionary
country → te wikipedia
country → te G translate


Cito
Lidhje - URL/LINK: http://anglisht.shqipopedia.org/country
Përkthim anglisht shqip – English Albanian Translation
"country," in Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary
________________________________
Shqipopedia (c) - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *