had


had

Dëgjoni shqiptimin

Shkrimi fonetik
{hæd}

pjesorja dhe e kryera e thjeshtë e foljes ‘have’


Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary → "had":
had → te wiktionary
had → te wikipedia
had → te G translate


Cito
Lidhje - URL/LINK: https://anglisht.shqipopedia.org/had
Përkthim anglisht shqip – English Albanian Translation
"had," in Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary
________________________________
Shqipopedia (c) - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *