hung


hung

Dëgjoni shqiptimin

Shkrimi fonetik
{hʌŋ}

pjesorja dhe e kryera e thjeshtë e foljes ‘hang’


Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary → "hung":
hung → te wiktionary
hung → te wikipedia
hung → te G translate


Cito
Lidhje - URL/LINK: http://anglisht.shqipopedia.org/hung
Përkthim anglisht shqip – English Albanian Translation
"hung," in Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary
________________________________
Shqipopedia (c) - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *