laden


laden

Dëgjoni shqiptimin

Shkrimi fonetik
{‘leıdən}

(mbiemër)
✦ i ngarkuar
pjesorja dhe e kryera e thjeshtë e foljes ‘lade’


Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary → "laden":
laden → te wiktionary
laden → te wikipedia
laden → te G translate


Cito
Lidhje - URL/LINK: https://anglisht.shqipopedia.org/laden
Përkthim anglisht shqip – English Albanian Translation
"laden," in Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary
________________________________
Shqipopedia (c) - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *