made


made

Dëgjoni shqiptimin

Shkrimi fonetik
{meıd}

(mbiemër)
✦ i bërë
✦ i formuar
✦ i ndërtuar
✦ i prodhuar
✦ i shpikur
✦ i përbërë
✦ artificial
✦ i përgatitur
✦ i suksesshëm
✦ i mbyllur └[teknologji]┘
pjesorja dhe e kryera e thjeshtë e foljes ‘make’


Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary → "made":
made → te wiktionary
made → te wikipedia
made → te G translate


Cito
Lidhje - URL/LINK: https://anglisht.shqipopedia.org/made
Përkthim anglisht shqip – English Albanian Translation
"made," in Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary
________________________________
Shqipopedia (c) - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *