mine


mine

Dëgjoni shqiptimin

Shkrimi fonetik
{maın}

(mbiemër)
✦ miniere

(emër)
✦ minierë
✦ burim i pashtershëm
✦ madem └[fjalë e vjetëruar]┘
✦ minë
✦ intrigë

(përemër)
✦ imi
✦ imja
✦ të mitë
✦ të miat

(folje)
✦ gërmoj nën dhe
✦ hap tunele
✦ minoj

└[shprehje]┘
✦ of mine = im


Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary → "mine":
mine → te wiktionary
mine → te wikipedia
mine → te G translate


Cito
Lidhje - URL/LINK: http://anglisht.shqipopedia.org/mine
Përkthim anglisht shqip – English Albanian Translation
"mine," in Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary
________________________________
Shqipopedia (c) - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *