Numrat ne anglisht

Meso Anglisht – Numrat ne anglisht
 

one – nje  
two – dy  
three – tre 
four – kater  
five – pese  
six – gjashte 
seven – shtate 
eight – tete 
nine – nente 
ten – dhjete 

Meso Anglisht – Numrat ne anglisht Perkthim dhe shqiptim me zeMESO ANGLISHT


Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary → "Numrat ne anglisht":
Numrat ne anglisht → te wiktionary
Numrat ne anglisht → te wikipedia
Numrat ne anglisht → te G translate


Cito
Lidhje - URL/LINK: https://anglisht.shqipopedia.org/numrat-ne-anglisht
Përkthim anglisht shqip – English Albanian Translation
"Numrat ne anglisht," in Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary
________________________________
Shqipopedia (c) - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *