paid


paid

Dëgjoni shqiptimin

Shkrimi fonetik
{peıd}

(mbiemër)
✦ i paguar
✦ i shlyer
pjesorja dhe e kryera e thjeshtë e foljes ‘pay’


Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary → "paid":
paid → te wiktionary
paid → te wikipedia
paid → te G translate


Cito
Lidhje - URL/LINK: https://anglisht.shqipopedia.org/paid
Përkthim anglisht shqip – English Albanian Translation
"paid," in Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary
________________________________
Shqipopedia (c) - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *