pail


pail

Dëgjoni shqiptimin

Shkrimi fonetik
{peıl}

(emër)
✦ vedër
✦ kovë

└[shprehje]┘
✦ I would like a pail and a shovel. = Desha një kovë dhe një lopatë.


Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary → "pail":
pail → te wiktionary
pail → te wikipedia
pail → te G translate


Cito
Lidhje - URL/LINK: https://anglisht.shqipopedia.org/pail
Përkthim anglisht shqip – English Albanian Translation
"pail," in Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary
________________________________
Shqipopedia (c) - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *