process


process

Dëgjoni shqiptimin

Shkrimi fonetik
{prə’ses}

(folje)
✦ ecim

(emër)
✦ proces
✦ operacion
✦ metodë
✦ proçes
✦ gjyq
✦ thirrje në gjyq └[drejtësi]┘
✦ ndjekje ligjore

(folje)
✦ kryej └[ekonomi]┘
✦ përpunoj
✦ zhvilloj dhe stampoj
✦ shqyrtoj
✦ plotësoj └[ekonomi]┘


Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary → "process":
process → te wiktionary
process → te wikipedia
process → te G translate


Cito
Lidhje - URL/LINK: http://anglisht.shqipopedia.org/process
Përkthim anglisht shqip – English Albanian Translation
"process," in Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary
________________________________
Shqipopedia (c) - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *