said


said

Dëgjoni shqiptimin

Shkrimi fonetik
{sed}

(mbiemër)
✦ i lartëpërmendur
✦ i thënë
✦ i kallëzuar
pjesorja dhe e kryera e thjeshtë e foljes ‘say’


Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary → "said":
said → te wiktionary
said → te wikipedia
said → te G translate


Cito
Lidhje - URL/LINK: https://anglisht.shqipopedia.org/said
Përkthim anglisht shqip – English Albanian Translation
"said," in Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary
________________________________
Shqipopedia (c) - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *