sat


sat

Dëgjoni shqiptimin

Shkrimi fonetik
{sæt}

pjesorja dhe e kryera e thjeshtë e foljes ‘sit’


Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary → "sat":
sat → te wiktionary
sat → te wikipedia
sat → te G translate


Cito
Lidhje - URL/LINK: http://anglisht.shqipopedia.org/sat
Përkthim anglisht shqip – English Albanian Translation
"sat," in Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary
________________________________
Shqipopedia (c) - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *