shampoo


shampoo

Dëgjoni shqiptimin

Shkrimi fonetik
{ʃæm’pu:}

(emër)
✦ shampo
✦ larje koke

└[shprehje]┘
✦ I would like to have a shampoo. = Desha të bëj një larje flokësh.
✦ Please shampoo and style my hair. = Më lani dhe më stiloni flokët, ju lutem.


Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary → "shampoo":
shampoo → te wiktionary
shampoo → te wikipedia
shampoo → te G translate


Cito
Lidhje - URL/LINK: http://anglisht.shqipopedia.org/shampoo
Përkthim anglisht shqip – English Albanian Translation
"shampoo," in Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary
________________________________
Shqipopedia (c) - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *