shot


shot

Dëgjoni shqiptimin

Shkrimi fonetik
{ʃɒt}

(emër)
✦ e shtënë
✦ qitje
✦ plumb
✦ saçme
✦ predhë
✦ gjyle
✦ dozë
✦ qitës
✦ nishantar
✦ fotografi
✦ foto
✦ sekuencë
pjesorja dhe e kryera e thjeshtë e foljes ‘shoot’

└[shprehje]┘
✦ put the shot = hedh gylen


Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary → "shot":
shot → te wiktionary
shot → te wikipedia
shot → te G translate


Cito
Lidhje - URL/LINK: http://anglisht.shqipopedia.org/shot
Përkthim anglisht shqip – English Albanian Translation
"shot," in Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary
________________________________
Shqipopedia (c) - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *