soil


soil

Dëgjoni shqiptimin

Shkrimi fonetik
{sɔıl}

(emër)
✦ tokë
✦ dhe
✦ baltë
✦ njollë

(folje)
✦ fëlliq
✦ ndot
✦ leros
✦ laturis
✦ ndyj


Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary → "soil":
soil → te wiktionary
soil → te wikipedia
soil → te G translate


Cito
Lidhje - URL/LINK: http://anglisht.shqipopedia.org/soil
Përkthim anglisht shqip – English Albanian Translation
"soil," in Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary
________________________________
Shqipopedia (c) - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *