spindle


spindle

Dëgjoni shqiptimin

Shkrimi fonetik
{‘spındəl}

(emër)
✦ bosht
✦ aks
✦ gisht
✦ njeri i lartë dhe i thatë
✦ shtyllë shkalle


Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary → "spindle":
spindle → te wiktionary
spindle → te wikipedia
spindle → te G translate


Cito
Lidhje - URL/LINK: http://anglisht.shqipopedia.org/spindle
Përkthim anglisht shqip – English Albanian Translation
"spindle," in Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary
________________________________
Shqipopedia (c) - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *