spoilt


spoilt

Dëgjoni shqiptimin

Shkrimi fonetik
{spɔılt}

(mbiemër)
✦ i prishur
✦ i llastuar
pjesorja dhe e kryera e thjeshtë e foljes ‘spoil’


Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary → "spoilt":
spoilt → te wiktionary
spoilt → te wikipedia
spoilt → te G translate


Cito
Lidhje - URL/LINK: http://anglisht.shqipopedia.org/spoilt
Përkthim anglisht shqip – English Albanian Translation
"spoilt," in Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary
________________________________
Shqipopedia (c) - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *