The blind side 2009

film-anglisht-me-titra
The blind side 2009 *
Based on a true story – Bazuar në një histori të vërtetë

Shkarko titrat anglisht
Shkarko filmin

Behind the scenes – The true story. With the actors and the true characters.
Prapa skenës – Historia e vërtete. Me aktorët dhe pesonazhet e vërtetë.

ps
____________
*
Blindside (term used in rugby)
The narrow side of the pitch in relation to a scrum in a game.

Blindside (term që përdoret në regbi)
Ana e ngushtë në fushë në lidhje me një dyluftim në lojë.


Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary → "The blind side 2009":
The blind side 2009 → te wiktionary
The blind side 2009 → te wikipedia
The blind side 2009 → te G translate


Cito
Lidhje - URL/LINK: https://anglisht.shqipopedia.org/the-blind-side-2009
Përkthim anglisht shqip – English Albanian Translation
"The blind side 2009," in Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary
________________________________
Shqipopedia (c) - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *