To chicken out

To chicken out

To chicken out, eshte nje shprehje e gjuhes se folur ne anglisht qe do te thote tja mbathesh nga frika. Dmth ne momentin e fundit te mos besh ate gje qe the, sepse nuk ta mban apo ke frike. Pra me pak 

fjale ia mbath si pulat.

E kam hasur ne shume perkthime pandaj dhe mendova ta vendos, 
to chicken out nuk do te thote pulat po ikin (jashte) apo m’u tremben pulat


Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary → "To chicken out":
To chicken out → te wiktionary
To chicken out → te wikipedia
To chicken out → te G translate


Cito
Lidhje - URL/LINK: https://anglisht.shqipopedia.org/to-chicken-out
Përkthim anglisht shqip – English Albanian Translation
"To chicken out," in Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary
________________________________
Shqipopedia (c) - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *