abode


abode

Dëgjoni shqiptimin

Shkrimi fonetik
{ə’bəʋd}

(emër)
✦ banesë
✦ shtëpi
✦ vendbanim
pjesorja dhe e kryera e thjeshtë e foljes ‘abide’


Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary → "abode":
abode → te wiktionary
abode → te wikipedia
abode → te G translate


Cito
Lidhje - URL/LINK: https://anglisht.shqipopedia.org/abode
Përkthim anglisht shqip – English Albanian Translation
"abode," in Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary
________________________________
Shqipopedia (c) - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *