Index

Posted on by

 

PEREMRAT NE GJUHEN ANGLEZE

PARAFJALET NE ANGLISHT

Ditet e javes anglisht

 

Meso Anglisht – Muajt e vitit

Numrat ne anglisht

SIMPLE PRESENT

PRESENT CONTINUOUS TENSE

RREGULLA DREJTSHKRIMORE ME MBARESEN -ING

PERFECT TENSE

SIMPLE PAST

RREGULLA DREJTSHKRIMORE ME MBARESEN -ED

PAST CONTINUOUS TENSE

WAS GOING TO

USED TO

SPECIAL POINTS

SIMPLE FUTURE TENSE

FUTURE CONTINUOUS TENSE

Fytyra – The face

Pjeset e trupit ne anglisht

Shprehje ne anglisht per jeten

Zodiac Signs – Horoskopi ne anglisht

Sports in English – Sportet në anglisht

Cooking tools – Enet e kuzhines ne anglisht

Antonimet ne anglisht

Profesionet në anglisht

Fjale te urta angleze anglisht – English proverbs

 

Shtetet ne anglisht – Countries in English

 

FOLJET E PARREGULLTA – IRREGULAR VERBS

 

Riddles in English – Pergjigjet

 

Riddles in English – Gjeegjeza ne anglisht

 

Fytyra anglisht e ilustruar

Metals in English – Metalet në anglisht

Shapes in English – Format në Anglisht

Plants in English – Bimët në anglisht

 

Anglishtja Britanike dhe Anglishtja Amerikane

Diseases – Semundjet

Birds – Zogjtë

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary → "Index":
Index → te wiktionary
Index → te wikipedia
Index → te G translate


Cito
Lidhje - URL/LINK: https://anglisht.shqipopedia.org/indeksi
Përkthim anglisht shqip – English Albanian Translation
"Index," in Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary
________________________________
Shqipopedia (c) - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018