brochure


brochure

Dëgjoni shqiptimin

Shkrimi fonetik
{brəʋ’ʃʋr}

(emër)
✦ broshurë

└[shprehje]┘
✦ Do you have a brochure describing tours and excursions? = A keni ndonjë broshurë për udhëtimet turistike dhe ekskursionet?


Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary → "brochure":
brochure → te wiktionary
brochure → te wikipedia
brochure → te G translate


Cito
Lidhje - URL/LINK: http://anglisht.shqipopedia.org/brochure
Përkthim anglisht shqip – English Albanian Translation
"brochure," in Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary
________________________________
Shqipopedia (c) - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *