built


built

Dëgjoni shqiptimin

Shkrimi fonetik
{bılt}

(mbiemër)
✦ i ndërtuar
pjesorja dhe e kryera e thjeshtë e foljes ‘build’


Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary → "built":
built → te wiktionary
built → te wikipedia
built → te G translate


Cito
Lidhje - URL/LINK: http://anglisht.shqipopedia.org/built
Përkthim anglisht shqip – English Albanian Translation
"built," in Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary
________________________________
Shqipopedia (c) - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *