jazz


jazz

Dëgjoni shqiptimin

Shkrimi fonetik
{dʒæz}

(mbiemër)
✦ xhazi
✦ i papërmbajtur └[gjuhë e folur]┘
✦ i potershëm └[gjuhë e folur]┘

(emër)
✦ gjepura
✦ xhaz

└[shprehje]┘
✦ all that jazz = dhe gjera të tilla


Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary → "jazz":
jazz → te wiktionary
jazz → te wikipedia
jazz → te G translate


Cito
Lidhje - URL/LINK: https://anglisht.shqipopedia.org/jazz
Përkthim anglisht shqip – English Albanian Translation
"jazz," in Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary
________________________________
Shqipopedia (c) - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *