kept


kept

Dëgjoni shqiptimin

Shkrimi fonetik
{kept}

pjesorja dhe e kryera e thjeshtë e foljes ‘keep’


Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary → "kept":
kept → te wiktionary
kept → te wikipedia
kept → te G translate


Cito
Lidhje - URL/LINK: https://anglisht.shqipopedia.org/kept
Përkthim anglisht shqip – English Albanian Translation
"kept," in Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary
________________________________
Shqipopedia (c) - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *