nought


nought

Dëgjoni shqiptimin

Shkrimi fonetik
{nɔ:t}

(emër)
✦ hiç
✦ hiçgjë
✦ zero

└[shprehje]┘
✦ noughts and crosses = kryq dhe zero


Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary → "nought":
nought → te wiktionary
nought → te wikipedia
nought → te G translate


Cito
Lidhje - URL/LINK: http://anglisht.shqipopedia.org/nought
Përkthim anglisht shqip – English Albanian Translation
"nought," in Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary
________________________________
Shqipopedia (c) - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *