pail and shovel


pail and shovel

Dëgjoni shqiptimin

(emër)
✦ kovë dhe lopatë


Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary → "pail and shovel":
pail and shovel → te wiktionary
pail and shovel → te wikipedia
pail and shovel → te G translate


Cito
Lidhje - URL/LINK: https://anglisht.shqipopedia.org/pail-and-shovel
Përkthim anglisht shqip – English Albanian Translation
"pail and shovel," in Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary
________________________________
Shqipopedia (c) - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *