prohibit


prohibit

Dëgjoni shqiptimin

Shkrimi fonetik
{prəʋ’hıbıt}

(folje)
✦ ndaloj
✦ pengoj

└[shprehje]┘
✦ Photos and video prohibited. = Ndalohen fotografitë dhe videot.


Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary → "prohibit":
prohibit → te wiktionary
prohibit → te wikipedia
prohibit → te G translate


Cito
Lidhje - URL/LINK: http://anglisht.shqipopedia.org/prohibit
Përkthim anglisht shqip – English Albanian Translation
"prohibit," in Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary
________________________________
Shqipopedia (c) - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *