thought


thought

Dëgjoni shqiptimin

Shkrimi fonetik
{ɵɔ:t}

(emër)
✦ mendim
✦ ide
✦ vëmendje
✦ kujdes
✦ qëllim
pjesorja dhe e kryera e thjeshtë e foljes ‘think’


Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary → "thought":
thought → te wiktionary
thought → te wikipedia
thought → te G translate


Cito
Lidhje - URL/LINK: http://anglisht.shqipopedia.org/thought
Përkthim anglisht shqip – English Albanian Translation
"thought," in Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary
________________________________
Shqipopedia (c) - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *