what


what

Dëgjoni shqiptimin

Shkrimi fonetik
{wɒt}

(mbiemër)
✦ çfarë
✦ ç’
✦ sa

(ndajfolje)
✦ sa

(lidhëz)
✦ përveç se

(përemër)
✦ cila

(pasthirrmë)
✦ çfarë?

└[shprehje]┘
✦ and what’s more = dhe për më tepër
✦ What is it? = Çfarë është kjo?


Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary → "what":
what → te wiktionary
what → te wikipedia
what → te G translate


Cito
Lidhje - URL/LINK: http://anglisht.shqipopedia.org/what
Përkthim anglisht shqip – English Albanian Translation
"what," in Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary
________________________________
Shqipopedia (c) - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *