agora


agora

Dëgjoni shqiptimin

Shkrimi fonetik
{‘ægərə}

(emër)
✦ shesh pazari dhe mbledhjeve (në Greqi)


Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary → "agora":
agora → te wiktionary
agora → te wikipedia
agora → te G translate


Cito
Lidhje - URL/LINK: https://anglisht.shqipopedia.org/agora
Përkthim anglisht shqip – English Albanian Translation
"agora," in Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary
________________________________
Shqipopedia (c) - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *