bereft


bereft

Dëgjoni shqiptimin

Shkrimi fonetik
{bı’reft}

pjesorja dhe e kryera e thjeshtë e foljes ‘bereave’


Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary → "bereft":
bereft → te wiktionary
bereft → te wikipedia
bereft → te G translate


Cito
Lidhje - URL/LINK: https://anglisht.shqipopedia.org/bereft
Përkthim anglisht shqip – English Albanian Translation
"bereft," in Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary
________________________________
Shqipopedia (c) - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *