both


both

Dëgjoni shqiptimin

Shkrimi fonetik
{bəʋɵ}

(lidhëz)
✦ po ashtu

(mbiemër)
✦ të dy
✦ si njeri dhe tjetri

(ndajfolje)
✦ bashkë
✦ gjithashtu
✦ njëlloj

(përemër)
✦ që të dy


Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary → "both":
both → te wiktionary
both → te wikipedia
both → te G translate


Cito
Lidhje - URL/LINK: https://anglisht.shqipopedia.org/both
Përkthim anglisht shqip – English Albanian Translation
"both," in Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary
________________________________
Shqipopedia (c) - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *