bought


bought

Dëgjoni shqiptimin

Shkrimi fonetik
{bɔ:t}

pjesorja dhe e kryera e thjeshtë e foljes ‘buy’


Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary → "bought":
bought → te wiktionary
bought → te wikipedia
bought → te G translate


Cito
Lidhje - URL/LINK: https://anglisht.shqipopedia.org/bought
Përkthim anglisht shqip – English Albanian Translation
"bought," in Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary
________________________________
Shqipopedia (c) - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *