cold and rainy


cold and rainy

Dëgjoni shqiptimin

(mbiemër)
✦ bie shi dhe është ftohtë


Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary → "cold and rainy":
cold and rainy → te wiktionary
cold and rainy → te wikipedia
cold and rainy → te G translate


Cito
Lidhje - URL/LINK: https://anglisht.shqipopedia.org/cold-and-rainy
Përkthim anglisht shqip – English Albanian Translation
"cold and rainy," in Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary
________________________________
Shqipopedia (c) - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *