felt


felt

Dëgjoni shqiptimin

Shkrimi fonetik
{felt}

(emër)
✦ shajak
✦ rrip transmisioni i tekstiltë

(folje)
✦ bëj shajak
pjesorja dhe e kryera e thjeshtë e foljes ‘feel’


Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary → "felt":
felt → te wiktionary
felt → te wikipedia
felt → te G translate


Cito
Lidhje - URL/LINK: https://anglisht.shqipopedia.org/felt
Përkthim anglisht shqip – English Albanian Translation
"felt," in Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary
________________________________
Shqipopedia (c) - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *