fought


fought

Dëgjoni shqiptimin

Shkrimi fonetik
{fɔ:t}

pjesorja dhe e kryera e thjeshtë e foljes ‘fight’


Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary → "fought":
fought → te wiktionary
fought → te wikipedia
fought → te G translate


Cito
Lidhje - URL/LINK: https://anglisht.shqipopedia.org/fought
Përkthim anglisht shqip – English Albanian Translation
"fought," in Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary
________________________________
Shqipopedia (c) - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *