found


found

Dëgjoni shqiptimin

Shkrimi fonetik
{faʋnd}

(mbiemër)
✦ i gjetur

(folje)
✦ mbështet
✦ themeloj
✦ formoj
✦ krijoj
✦ derdh
pjesorja dhe e kryera e thjeshtë e foljes ‘find’


Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary → "found":
found → te wiktionary
found → te wikipedia
found → te G translate


Cito
Lidhje - URL/LINK: https://anglisht.shqipopedia.org/found
Përkthim anglisht shqip – English Albanian Translation
"found," in Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary
________________________________
Shqipopedia (c) - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *