haircut


haircut

Dëgjoni shqiptimin

Shkrimi fonetik
{‘heərkʌt}

(emër)
✦ qethje flokësh
✦ model flokësh
✦ prerje flokësh
✦ prerje

└[shprehje]┘
✦ Choose the haircut you like. = Zgjidhni prerjen që ju pëlqen.
✦ Haircut and shave, please. = Prerje dhe rruajtje, ju lutem.
✦ I’d like to have a haircut. = Desha të bëj një prerje flokësh.
✦ I want a new haircut. = Dua një prerje të re.
✦ Your new haircut is great. = Prerja jote e flokëve është e mrekullueshme.


Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary → "haircut":
haircut → te wiktionary
haircut → te wikipedia
haircut → te G translate


Cito
Lidhje - URL/LINK: https://anglisht.shqipopedia.org/haircut
Përkthim anglisht shqip – English Albanian Translation
"haircut," in Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary
________________________________
Shqipopedia (c) - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *