knife rest


knife rest

Dëgjoni shqiptimin

Shkrimi fonetik
{‘naıfrest}

(emër)
✦ mbështetëse për thikë dhe pirun


Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary → "knife rest":
knife rest → te wiktionary
knife rest → te wikipedia
knife rest → te G translate


Cito
Lidhje - URL/LINK: https://anglisht.shqipopedia.org/knife-rest
Përkthim anglisht shqip – English Albanian Translation
"knife rest," in Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary
________________________________
Shqipopedia (c) - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *