met


met

Dëgjoni shqiptimin

Shkrimi fonetik
{met}

pjesorja dhe e kryera e thjeshtë e foljes ‘meet’


Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary → "met":
met → te wiktionary
met → te wikipedia
met → te G translate


Cito
Lidhje - URL/LINK: https://anglisht.shqipopedia.org/met
Përkthim anglisht shqip – English Albanian Translation
"met," in Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary
________________________________
Shqipopedia (c) - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *