natural ground


natural ground

Dëgjoni shqiptimin

(emër)
✦ kontinent
✦ dhe i qëndrueshëm


Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary → "natural ground":
natural ground → te wiktionary
natural ground → te wikipedia
natural ground → te G translate


Cito
Lidhje - URL/LINK: https://anglisht.shqipopedia.org/natural-ground
Përkthim anglisht shqip – English Albanian Translation
"natural ground," in Fjalor Anglisht Shqip | English Albanian Dictionary
________________________________
Shqipopedia (c) - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *